13 43 513 17 KONTAKT

Wycieczki - Relacje


Zakończenie sezonu rowerowego 2018 w Beskidzie Niskim

Ostatni rajd w tym sezonie z udziałem 36 osób niestety dobiegł końca. Jak na połowę pażdziernika pogoda nam bardzo dopisała, dzięki czemu mogliśmy podziwiać polską, prawdziwą, złotą jesień. 
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom rajdów za świetne towarzystwo, dużą dawkę śmiechu i wspólnie spędzony czas na jeżdzie na rowerze, która nas wszystkich łączy.

by Admin, 30.10.2018, 17:24

Transgraniczny rajd rowerowy z Jaślisk na Słowację

Na dzisiejszym rajdzie udało się ponad 20 rowerzystom, wspólnie pokanać 72 km. Na początku trasy zatrzymaliśmy się w Agroturystyce Przedbieszczady by wspólnie zjeść niedzielny obiad. 
Z pełnymi brzuchami wyruszyliśmy dalej do naszych sąsiadów,gdzie podziwialiśmy piękne widoki i rozkoszowaliśmy się licznymi zjazdami. Na Słowacji nie obyło się bez przerw gdzie każdy mógł ze sobą porozmawiać i nawiązać nowe znajomości. Nawet pogoda nam sprzyjała i aż do Jaślisk świeciło słońce. 
Bardzo dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieję, że widzimy się na następnym rajdzie.

by Admin, 30.10.2018, 17:22

Rajd rowerowy przez nieistniejące wsie Beskidu

Za nami już ponad 10 rajdów po Beskidzie Niskim, także i dzisiejszy przez nieistniejące wsie Beskidu można zaliczyć do udanych pod względem trasy, pogody, ale i frekwencji. Ponad 40 osób nie tylko z naszych okolic, ale również Nowego Sącza i Gorlic przejechało 84 km.
Bardzo dziękujemy Agroturystyka "Na Jamie", która nas ugościła, gdy już wszyscy byli głodni.

by Admin, 09.09.2018, 23:04

Rowerem przez Chorwację

Po przejechaniu 1460 km czasem z górki, a czasem pod ale zawsze razem i do przodu w końcu dotarliśmy do DUBROWNIKA i możemy przesłać pozdrowienia dla tych którzy nam kibicowali. Widoki i przeżycia niesamowite, ale w takich wypadach najwazniejsze jest towarzystwo.
Osoby na które zawsze możesz liczyć nawet jeśli mają swoje problemy, z którymi dzielisz wspólne pasje nie tylko rowerowe i gdy po powrocie nie tęsknisz za morzem czy słońcem, ale właśnie za nimi .
Dziękuję za cudownie spędzony czas.

by Admin, 09.09.2018, 22:59

Dukielski rajd rowerowy

Z rajdu na rajd coraz więcej zapaleńców rowerowych zarówno tych starszych jak i młodszych. Pogoda nic dodać nic ująć..... rewelacja.  Pozostaje nam czekać tylko na kolejny rajd, na który serdecznie zapraszamy.

by Admin, 13.08.2018, 00:03

Rajd rowerowy "Przełomem Wisłoka"

Dzisiaj na rajdzie nikt nie mógł narzekać na brak przygód i atrakcji. Sama pogoda dostarczyła nam wielu wrażeń zmieniając się z minuty na minutę. Oprócz jazdy na rowerze spora grupa postanowiła spróbować swoich sił na zjezdzie na hulajnodze zgóry Kiczera. Myślę, że dzisiejszy rajd można uznać za zakończony i udany. Bardzo dziękuję tej sporej grupie, która nie przestraszyła się deszczu i mam nadzieję, że do nastepnego razu.

by Admin, 06.08.2018, 20:30