13 43 513 17 KONTAKT

Wycieczki - Relacje


Dukielski rajd rowerowy

Z rajdu na rajd coraz więcej zapaleńców rowerowych zarówno tych starszych jak i młodszych. Pogoda nic dodać nic ująć..... rewelacja.  Pozostaje nam czekać tylko na kolejny rajd, na który serdecznie zapraszamy.

by Admin, 13.08.2018, 00:03

Rajd rowerowy "Przełomem Wisłoka"

Dzisiaj na rajdzie nikt nie mógł narzekać na brak przygód i atrakcji. Sama pogoda dostarczyła nam wielu wrażeń zmieniając się z minuty na minutę. Oprócz jazdy na rowerze spora grupa postanowiła spróbować swoich sił na zjezdzie na hulajnodze zgóry Kiczera. Myślę, że dzisiejszy rajd można uznać za zakończony i udany. Bardzo dziękuję tej sporej grupie, która nie przestraszyła się deszczu i mam nadzieję, że do nastepnego razu.

by Admin, 06.08.2018, 20:30

I Podkarpacki Zlot Rowerzystów w Besku

Mimo deszczu I Podkarpacki Zlot Rowerzystów cieszył się sporą frekwencją. Wydawałoby się , że początkowa niedogodność może zepsuć dzień, ale okazała się jedynie dodatkową atrakcją. Nie codziennie to się zdarza, że tak spora grupa ludzi pokonuje wspólnie kilometry na dwóch kółkach w taką pogodę.
Bardzo dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom, którzy byli na tyle zmotywowani i spragnieni ruchu, aby pojawić się na zlocie. 

by Admin, 15.07.2018, 20:24

Rajd do Dukli

A mówią, że jeśli chesz rozśmieszyć Boga, wystarczy opowiedzieć mu o swoch planach............nic z tych rzeczy. Po deszczowym tygodniu, zaświeciło dzisiaj słońce, a 13-osobowa grupa zebrała się, aby aktywnie zacząć weekend. Bardzo dziękujemy uczestnikom za dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne wycieczki.

by Admin, 22.06.2018, 17:22

Rajd na rowerach MTB - Jasiel

Pierwszy rajd na rowerach MTB już za nami. Dzisiaj odwiedziliśmy niestniejącą wieś łemkowską - Jasiel. Pomimo licznych podjazdów, trudności na trasie rekompensowały nam długie i wymagające zjazdy na ścieżkach leśnych oraz trasa wzdłuż rzeki, która chłodziła nas w razie potrzeby. Serdecznie zapraszamy na kolejne wycieczki :)

by Admin, 09.06.2018, 21:49

I Rajd rowerowy Jaśliska - Besko

I Rajd Jaśliska - Besko dobiegł końca. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała na wycieczce. Dziękujemy grupie za wytrwałość, pozytywne nastawienie, dobry humor, a przede wszystkim za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne rajdy rowerowe,

by Admin, 14.05.2018, 21:30