13 43 513 17 KONTAKT

Wycieczki - Relacje


Rajd rowerowy przez nieistniejące wsie Beskidu

Za nami już ponad 10 rajdów po Beskidzie Niskim, także i dzisiejszy przez nieistniejące wsie Beskidu można zaliczyć do udanych pod względem trasy, pogody, ale i frekwencji. Ponad 40 osób nie tylko z naszych okolic, ale również Nowego Sącza i Gorlic przejechało 84 km.
Bardzo dziękujemy Agroturystyka "Na Jamie", która nas ugościła, gdy już wszyscy byli głodni.

by Admin, 09.09.2018, 23:04

Rowerem przez Chorwację

Po przejechaniu 1460 km czasem z górki, a czasem pod ale zawsze razem i do przodu w końcu dotarliśmy do DUBROWNIKA i możemy przesłać pozdrowienia dla tych którzy nam kibicowali. Widoki i przeżycia niesamowite, ale w takich wypadach najwazniejsze jest towarzystwo.
Osoby na które zawsze możesz liczyć nawet jeśli mają swoje problemy, z którymi dzielisz wspólne pasje nie tylko rowerowe i gdy po powrocie nie tęsknisz za morzem czy słońcem, ale właśnie za nimi .
Dziękuję za cudownie spędzony czas.

by Admin, 09.09.2018, 22:59

Dukielski rajd rowerowy

Z rajdu na rajd coraz więcej zapaleńców rowerowych zarówno tych starszych jak i młodszych. Pogoda nic dodać nic ująć..... rewelacja.  Pozostaje nam czekać tylko na kolejny rajd, na który serdecznie zapraszamy.

by Admin, 13.08.2018, 00:03

Rajd rowerowy "Przełomem Wisłoka"

Dzisiaj na rajdzie nikt nie mógł narzekać na brak przygód i atrakcji. Sama pogoda dostarczyła nam wielu wrażeń zmieniając się z minuty na minutę. Oprócz jazdy na rowerze spora grupa postanowiła spróbować swoich sił na zjezdzie na hulajnodze zgóry Kiczera. Myślę, że dzisiejszy rajd można uznać za zakończony i udany. Bardzo dziękuję tej sporej grupie, która nie przestraszyła się deszczu i mam nadzieję, że do nastepnego razu.

by Admin, 06.08.2018, 20:30

I Podkarpacki Zlot Rowerzystów w Besku

Mimo deszczu I Podkarpacki Zlot Rowerzystów cieszył się sporą frekwencją. Wydawałoby się , że początkowa niedogodność może zepsuć dzień, ale okazała się jedynie dodatkową atrakcją. Nie codziennie to się zdarza, że tak spora grupa ludzi pokonuje wspólnie kilometry na dwóch kółkach w taką pogodę.
Bardzo dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom, którzy byli na tyle zmotywowani i spragnieni ruchu, aby pojawić się na zlocie. 

by Admin, 15.07.2018, 20:24

Rajd do Dukli

A mówią, że jeśli chesz rozśmieszyć Boga, wystarczy opowiedzieć mu o swoch planach............nic z tych rzeczy. Po deszczowym tygodniu, zaświeciło dzisiaj słońce, a 13-osobowa grupa zebrała się, aby aktywnie zacząć weekend. Bardzo dziękujemy uczestnikom za dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne wycieczki.

by Admin, 22.06.2018, 17:22