13 43 513 17 KONTAKT

Sprzęt

W naszej ofercie znajdziecie ponad 100 rowerów marki KTM oraz BBF, istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów z asortymentu sklepu.  Nasze rowery są regularnie serwisowane i przygotowywane do jazdy.  Jesteśmy pewni, że oddajemy do użytku pewny i bezpieczny sprzęt.  Jeśli mimo wszystko wydarzy się na trasie jakaś nieprzewidziana awaria, postaramy się ją natychmiast usunąć.  W naszej wypożyczalni każdy Klient otrzymuje mapkę z najciekawszymi trasami  rowerowymi.


Mobilna wypożyczalnia rowerów

Dostarczamy rowery w dowolne miejsce na terenie Beskidów Niskich, Bieszczadów i okolic.  Możliwy odbiór w innym miejscu dogodnym dla Klienta po zakończeniu wycieczki. W razie potrzeby oferujemy pomoc w zaplanowaniu trasy. Ceny do uzgodnienia. Mobilna wypożyczalnia rowerów

Dostarczamy rowery w dowolne miejsce na terenie Beskidów Niskich, Bieszczadów i okolic.  Możliwy odbiór w innym miejscu dogodnym dla Klienta po zakończeniu wycieczki. W razie potrzeby oferujemy pomoc w zaplanowaniu trasy. Ceny do uzgodnienia. 


1 godz. Doba
Rower 5 zł 30 zł
Rower dziecięcy 6 zł 23 zł
Kask rowerowy 5 zł 5 zł
Krzesełko dla dziecka 10 zł 10 zł

  1. Płatność przy oddaniu sprzętu.
  2. Osoba wypożyczająca rower zobowiązana jest do okazania dowodu osobistego bądź innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Nie zatrzymujemy dokumentów jako depozyt, jedynie spisujemy dane. Wypożyczający podpisuje oświadczenie, w którym przejmuje odpowiedzialność za powierzony mu sprzęt.
  3. Zniżki dla grup zorganizowanych oraz stałych klientów.
  4. Jeżeli pracownik uzna Klienta za niewiarygodnego może odmówić mu wypożyczenia roweru.


Rezerwacje

38-440 Iwonicz

ul. Floriańska 167 B

13 43 513 17

723 111 764

Pon - Pt, 9:00-20:00

Sobota, 9:00-19:00

rowerymadej@gmail.com